środa, 16 września 2015

Kości Cthulhu


Kości Cthulhu - czyli szybka gra z lekką nutą negatywnej interakcji między graczami!
Większość gier o Cthulhu opiera się na zwalczaniu tej biednej ośmiorniczki (no co... przedwieczni też mają uczucia !!) tym razem... zostajemy kultystą !
Samo uwielbienie dla Cthulhu nie wystarczy - musimy zostać jedynym kultystą, który nie oszalał. Nie będzie to proste zadanie - inni chcą wielbić Przedwiecznego jeszcze bardziej niż my... tak nie może być ! Chyba, że wszyscy oszaleją ...

Co otrzymujemy w grze "Kości Cthulhu"  ?
- Instrukcję
- kość 12k 
-18 szklanych znaczników (countery)

Gra jest przewidziana na 10-20 min czasami jednak rozgrywka czasami trwa krócej. W szczególności gdy są lekkie sojusze... które później pękają jak zapałki... 
Zapewne padnie pytanie o regrywalność - jest mega regrywalna ! Impreza, uczelnia, poczekalnia - małe gabaryty gry dają możliwość noszenia jej wszędzie !
Wykonanie gry jest świetne, kość jest ciężka (jak na plastik), szklane znaczniki są śliczne.
Instrukcja krótka, czytelna - opanowanie zasad przez osobę prowadzącą to 3 minuty, a samo przekazanie informacji dla pozostałych graczy mieści się w minucie. 
Ciekawostką jest możliwość wyboru koloru kości :-)

Jedynym mankamentem jest opakowanie - w tym momencie trzymam wszystko w oryginalnym opakowaniu, które jest mało poręczne, lecz każdy minus da się przekuć na plus mianowicie niedługo pojawi się specjalna saszetka dla Przedwiecznego ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz